Gizlilik & Kullanım

Site Kullanım Şartları

Sağlıkbank web sitesinin yayıncısı, merkez ofisi Ankara'da bulunan SABSİS Sağlık Bilgi Sistemleri Yazılım Bilişim Ltd. Şti'dir ve aşağıda "Sağlıkbank" olarak anılacaktır.

Sağlıkbank sayfalarında İhale Bilgi sisteminin içeriğinin haricinde; Sağlıkbank üyesi olan firmalar ve bu firmaların yetkili kişileri tarafından yayınlanması önerilen ürün , firma , faaliyet , organizasyon tanıtım bilgileri dışında başka bir içeriğe yer verilmez. Sağlıkbank yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamiyle ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını her zaman saklı tutar.

Yasaklamalar

Başka bir kullanıcının forum alanlarını, mesaj bilgilerini ve diğer etkileşimli alanları kullanmasını ya da istediği gibi kullanmasını engellemek; Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamak ya da iletmek;

Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalamak ya da iletmek;

Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamak ya da iletmek yasaktır.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Sağlıkbank'ın Sorumluluğu

Sağlıkbank, ihmal de dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlanmamak üzere, hiçbir koşulda, Sağlıkbank sayfalarının kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı, rastlantısal, ya da özel sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Sağlıkbank sayfalarını kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı Sağlıkbank'ın sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Eğer Sağlıkbank hizmetlerinden ya da herhangi bir şartından veya koşulundan hoşnut değilseniz, tek çözüm yolunuz, Sağlıkbank web sitesini kullanmamaktır.

Şifreli Sayfalar

Sağlıkbank'ın şifreli sayfalarına erişebilmek için ücretli abonelik gerekmektedir.Abonelik şartları,hizmet içeriği ve karşılıklı sorumlulukları belirlenmesi için ayrıca yazılı sözleşme yapılmaktadır.(örnek sözleşme talebi için Lütfen müşteri ilişkileri ile temasa geçiniz)

Sağlıkbank, içeriğindeki verilerin toplu şekilde iletildiği ürünler ve servisleri farklı şekillerde ticari olarak da sunmaktadır.
***Sözleşmede ayrıca belirtilmediği müddetçe*** Üye şifreleri ile; saglikbank.com sitesinin web tarayıcı ile erişilen ve açıkca sunduğu arayüzler dışında, içerikteki verileri ve bilgileri toplu olarak kaydeden, okuyan, ileten... harici yazılımlar, arama robotları vb. araçlar kullanarak veri kaydedilemez. Bu ihlalin tespiti halinde verilen hizmet diğer hukuki hakları da saklı kalmak suretiyle durdurulur.

İhale Dökümanlarının Kullanımı İle İlgili Uyarı ve Çekince Bildirimi

Sağlıkbank'da yayınlanan İhale dökümanları ve şartnameleri haber niteliğinde alıntı olup Hukuksal ,İdari ve teknik hata veya değişikliklerden Sağlıkbank sorumlu değildir. İlan ve şartnameler tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren ilanda belirtilen ihale gününe kadar yayında kalır. İhale dökümanlarında yapılmış ve yapılacak değişiklikler idare tarafından tarafımıza iletildiği taktirde metinlerde düzeltmeleri yapılmakta ve aboneler konu ile ilgili e-posta ile bilgilendirilmektedir.

Sağlıkbank olarak, katılmayı düşündüğünüz ihale ile ilgili bilgileri kuruma danışarak teyid etmenizi kuvvetle tavsiye ederiz.

Sağlıkbank yayınladığı bilgi ve dökümanların kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı, rastlantısal, ya da özel sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

  • Kişisel Verilerin Korunması Politikası

  • NASIL İŞLİYOR?

    KURUMLAR, Karlı,Hızlı ve rekabete açık satınalma yapmak için Tüm alım taleplerini Sağlıkbank'a gönderir,

    TEDARİKÇİ FİRMALAR alım taleplerinin tamamına tek ekrandan ulaşır.


    SAĞLIKBANK-SABSİS, Ankara Üniversitesi TGB'de faaliyet gösteren bir AR-GE şirketidir.