Gizlilik & Kullanım

Sağlıkbank Tescilli Bir Markadır (© 2012-39049)

SABSİS Sağlık Bilgi Sistemleri Yazılım Bilşim Ltd.Şti, bu SaaS Yazılımının sahibi olarak, www.saglikbank.com adresinden en verimli şekilde yayına hazırlamış ve sunmuştur.

Sağlıkbank'da reklam bilgilerinde ve firma tanıtım sayfalarında olabilecek tipografik hatalar ve eksikliklerden sorumlu değildir. Sorumluluk reklam veren, katılan veya yazı gönderen, ekleyen, satış bildiren, ilan bırakan, otomatik kayıt yaptıran özel ve tüzel kişiliklere aittir.

Sitenin Hizmete esas kullanım alanları ücretli ve şifrelidir.Şifreli bölümlere erişmek için Matbuu imzalı Üyelik sözleşmesinin karşılıklı imzalanmış olması ve üyelik ücretinin ödenmesi esastır.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir.Diğer hak ve detaylı bilgiler İmzalanacak olan Üyelik sözleşmesinde açıkça belirtilmektedir.

 • Üyelik Sözleşme Şartları
 • Burada mevcut bulunan bilgiler, Sağlıkbank'ın önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, uygulamaya konulamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Bilgi sayfalarındaki tüm görüntüler Sağlıkbank adına tescilli olup, Sağlıkbank'ın yazılı izni alınmadan ticari amaçlı olarak kullanılamaz. Bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir.

  © Bütün ülkeler için tüm hakları SAĞLIKBANK markası ile SABSİS Sağlık Bilgi Sistemleri Yazılım Bilşim Ltd.Şti'ne aittir ve uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

  (GÜNCELLEME: 23 Ocak 2019) Sağlıkbank Verilerin toplu şekilde iletildiği ürünler ve servisler sunmaktadır. Üye; şifreleri ile saglikbank.com sitesinin tarayıcı üzerinden açıkca sunduğu arayüzler haricinde yazılımlar, arama robotları veya verileri toplu olarak çekebilen yazılım vb. araçlar bağlayarak veri çekemez.

  KKod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir bilgi değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. Herhangi bir amaçla içeriğin uygulanması, bir kısmının veya tamamının alınması, kelimeler, adresler, telefonlar veya ürünlerin izin verilenden farklı amaç da kullanılması, hizmetlerin veya görsel yapının kullanılması yasaktır. Yasal olmayan kullanım suçtur ve dava konusu olur.

  Sorularınızı Yanıtlamaktan Memnuniyet Duyarız
  Mesajınız:
  Mesajda Yazmak İstiyorum
  İletişim bilgilerinizi gönderdiğinizde yetkili temsilcilerimiz sizinle temasa geçecektir.
  BİZE ULAŞIN
  © 2019 Sağlıkbank SABSİS. Tüm Hakkı Saklıdır.
  ÜCRETSİZ ÜYELİK BAŞVURUSU İHALE İLANI GÖNDER