Hızlı ve İşlevsel İhale Takibi

Sağlıkbank; hızlı, kesintisiz ve eksiksiz bilgi akışı ve profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik takip araçları ile ihale takibi çalışmalarınızı işinizin tamamı olmaktan çıkartarak mesainizin keyifli bir parçası haline getiriyor.

Sağlıkbank; hızlı, kesintisiz ve eksiksiz bilgi akışı ve profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik takip araçları ile ihale takibi çalışmalarınızı işinizin tamamı olmaktan çıkartarak mesainizin keyifli bir parçası haline getiriyor.

Hemen Başlayın


Sağlıkbank'da Size Özel Ayrıcalıklar

İhale Sonuçları

Takip ettiğiniz ürünlere ait ihale sonuçları, Takip ekranınızda br menü olarak size sunulur, Bu menüden takip ettiğiniz ve ürünleriniz ile ilgil ihale sonuçlarını günlük olarak takip edebilirsiniz.İhale sözleşme bilgileri, kalem bazında fiyatlar,kazanan firma bilgileri ve pek çok detaya kolayca erişebilirsiniz.

Excel Rapor İndirme

Güncel ihaleler ,Arşiv veya Sonuçlar içerisinde arama yaparak listelediğiniz ihalelere ait bilgileri çoklu kırılıma uygun MS Excel formatında indirebilirsiniz.

Kişisel İhale Grupları

Ürünlerinizi tanımlayın, sizi ilgilendirecek yeni bir ihale ilan edildiğinde sistem sizin için izlemeye alsın, takip etsin, bilgilendirsin.

Gün İçi Raporları

Tanımladığınız kriterlere uyan veya takibe aldığınız ihaleler ile ilgili yeni-tekrar yayınlanma, zeyil iptal vb. tüm gelişmeler gün ortası ve gün sonunda e-posta ile bildirilir. Böylece sisteme girmeden de ihalelerinizi takip edebilirsiniz.

Anlık Bilgilendirmeler

Özellikle takibe aldığınız bir ihalede meydana gelen gelişmeler E-posta ve dilerseniz SMS olarak da anında size bildirilir.

Sadece Sağlık Alımları

Sağlıkbank' da sektör dışı, ilgisiz ve sağlık sektörü tedarikçilerini ilgilendirmeyen ilanlar bulunmaz. Zamanınız bizim için değerlidir.

Arama Motorları

Tüm ihale verileri içerisinde bir seferde onlarca hatta yüzlerce ürününüzü arayabilirsiniz. Sistem aradığınız kelimelere uygun tüm ihaleleri saniyeler içerisinde ekranınıza getirir. Tüm sonuçlar; ihale bilgilerinin yanı sıra ürünlerinizi içeren liste kalemleri ile hızlı ön izleme olarak listelenir.

İhale Arşivi

Sağlıkbank Arşiv bölümünde son 5 yıla ait tüm içeriğe her zaman ulaşabilir ve arama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel ihale gruplarınıza kaydolan ihaleler,İlgili ihale sonuçları, notlarınız ve tüm çalışmalarınız ayrıca sizin için saklanır.Sağlıkbank'ı Sistemlerinize Entegre Edin

Sağlıkbank, Şirketinize özel entegrasyonlar ile İhale takip süreçlerinize dahil oluyor. SAP,BPM,ERP,CRM... sistemlerinize doğrudan veri akışı ile ihaleleri sistemlerinize aktararak farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklıkları ve tekrar yapılan işlerden dolayı kaybedilen zamanı firmanıza yeniden kazandırıyoruz.

Sağlıkbank'ı yazılımlarınıza entegre ederek şirketinizin bir parçası haline getirebilirsiniz.

- XML Data Aktarımı (SAP,ERP,CRM ... veri beslemesi)
- BPM (Süreç yönetim) Yazılımları ve entegrasyonları
- İhtiyacınıza Özel Çözümler

Keşfedin

İhale Rapor Dataları

Sağlıkbank sistemi üzerinden herhangi bir ürüne veya ürün grubuna ilişkin güncel ve geçmiş tüketim miktarlarını izleyebilirsiniz, yeni üretmek veya ithalini düşündüğünüz ürünlerin ve ikame ürünlerinin tüketimleri hakkında fikir edinerek planlama yapabilirsiniz.

Sağlıkbank sayfalarında herhangi bir arama,sorgulama,filtreleme yaptığınızda, kişisel ihale gruplarınızı listelediğinizde "Raporu İndir" butonunu gördüğünüz her sayfada o sayfa sorgusuna ait tüm dataları rapor olarak indirebilirsiniz demektir.

Elbette bu işlemi hem güncel hem de geçmiş (arşiv) ihale dataları içinde yapabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin


Döküman ve İşlem Kayıtları

Sağlıkbank'ı kullanmaya başladığınız günden itibaren incelediğiniz,takibe aldığınız veya takip etmek üzere tanımladığınız kriterler vb. Kısaca tüm döküman ve işlem özetleriniz size özel arşivlenmektedir.

İnternete eriştiğiniz her yerden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Deneme üyeliği süresince de bu özellikleri kullanarak test edebilirsiniz.Medikal İhale Sonuçları

Sağlıkbank takibe aldığınız ihalelerin sonuç bilgilerini* günlük olarak mail ile gönderir ve size özel kullanıcı panelleri ile sistem içinde sunar.

Ayrıca sizin kullanım sürenizce incelediğiniz,takip ettiğiniz ve aradığınız ürünleri içeren ihale sonuçlarını takip edebileceğiniz benzersiz bir sonuç takip ekranı sunmaktadır. Deneme üyeliği süresince de bu ekranları test edebilirsiniz.

(*)İhale sonuç bilgileri kamuya açık kanynaklardan toplanmaktadır


NASIL İŞLİYOR?

KURUMLAR, Karlı,Hızlı ve rekabete açık satınalma yapmak için Tüm alım taleplerini Sağlıkbank'a gönderir,

TEDARİKÇİ FİRMALAR alım taleplerinin tamamına tek ekrandan ulaşır.


SAĞLIKBANK-SABSİS, Ankara Üniversitesi TGB'de faaliyet gösteren bir AR-GE şirketidir.