İHALE TAKİP SİSTEMİ YAZILIMI

Kullanım Lisansı Başvurusu

Sağlıkbank İhale Takip yazılımına ve diğer sağlıkbank yazılımlarına yalnız tüzel kişiliği bulunan ve sektöre doğrudan hizmet veren tedarikçi firmalar kullanıcı olabilir. Kullanıcılar, Lisansları süresince Sağlıkbank yazılımlarını tek bir ofis içinde sınırsız bağlantı ile kullanabilir.

Lisans Süresi Yeni Lisans
1 Yıl İrtibata Geçiniz
6 Ay İrtibata Geçiniz
3 Ay İrtibata Geçiniz
1 Ay İrtibata Geçiniz
Fiyat bilgisi almak için 0 (312) 447 47 73 no'lu telefon numaramızı arayabilirsiniz.
Kullanıcı Lisansı İçin Başvuruda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Lisans Yenileme

Sağlıkbank Lisansları 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık periyodlarla yenilenmektedir.*

Lisans Yenileme Periyodu Lisans Yenileme Ücreti
1 Yıl İrtibata Geçiniz
6 Ay İrtibata Geçiniz
3 Ay İrtibata Geçiniz

(*)Lisans süresi dolmadan, aynı firma adı ile kesintisiz olarak yenileme yapan kullanıcılarımız indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilmektedir. Kullanıma ara veren, lisans süresi sonunda yenileme yapmayan firmalar yeni lisans ücretleri üzerinden kullanıcı olabilirler.

Yazılım ve Sistem Detayları

Sağlıkbank ihale bilgi sistemi, Medikal tedarikçilerin Türkiye genelindeki tıbbi içerikli ihaleleri, ihalelerdeki son gelişmeleri dakika dakika takip etmesine olanak sağlayan gelişmiş bir internet yazılımıdır. İhale bilgi sisteminde ihale dökümanlarını tek tek inceleyebildiğiniz gibi ürün gruplarınıza gore oluşturacağınız alarmlar ile sizi ilgilendiren bir ihale yayınlandığında, takip ettiğiniz bir ihalede bir düzenleme yapıldığında anında e-mail ve SMS ile haberdar edilirsiniz.(SMS bilgilendirmeleri extra ücrete tabidir.) İhale ve satınalma talepleri ile ilgili en geniş ve güncel veritabanına sahip sağlıkbank Türkiye genelinde 7000 in üzerinde tedarikçi firma ve 3000 e yakın satınalma biriminin buluşma noktasıdır. Medikal tedarikçilerin ihale takip ederken ihtiyaç duyacakları tüm parametreler dikkate alınarak geliştirilmiş ihale bilgi sisteminde;

Gibi birçok özel seçenek ile zahmetsizce ihale ve alım taleplerini takip edebilirsiniz.

Kullanıcı Avantajları

Satınalma birimleri, Sağlıkbank veri tabanında yayınladıkları en küçük doğrudan temin ilanlarına bile Türkiye genelinden zahmetsizce tedarik talebi talebi toplarken, Tedarikçi firmalar, Sağlık sektöründeki tüm alımlardan anında haberdar olmaktadır. Resmi ve özel sağlık işletmerine ait tüm satınalma ve piyasa araştırma ilanları ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. ( Satınalma çalışanları ve resmi kurum yetkilileri için Lisanslama ücretsizdir).

KURUMSAL HİZMETLER

Sağlıkbank PRO

Sağlıkbank Pro modülü; Türkiye genelinde kurum ve il bazında çalışma yapan şirketler için dizayn edilmiştir. Yaygın ve sürekliliği olan ihale takip çalışamalarında otokontrol sağlamak ve iş verimini yükseltmek için ideal bir mekanizmadır.

Nasıl Çalışır?

Firmanın pazarlama, ürün ve bölge müdürleri ve saha personellerinin sorumlu olduğu kurumlar ve çalıştığı ürün - ürün grupları sistamatik olarak sınıflandırılır. Firma ürün grubuna ve kriterlerine uygun bir ihale ilan edildiğinde, çalışma sistemine uygun şekilde CRM sistemine ve yetkili kişilere ayrı ayrı ihtiyaca göre ihale ile ilgili gerekli bilgiler elektronik posta ve kısa mesaj ile anında gönderilir. İlan sürecindeki ve ihale sonrasındaki aşamalara göre yapılan rutin işlemler komutlar ile otomatik takibe alınır. Detaylı bilgi için 0312 447 47 73’den kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

CRM Entegrasyonu

CRM entegrasyonu; ihale takip çalışmalarınızı tek bir sistemde toplayarak farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklıkları ve tekrar yapılan işlerden dolayı kaybedilen zamanı firmanıza yeniden kazandırmaktadır.
Bu sistemle Sağlıkbank İhale Takip Veritabanı, mevcut kullandığınız CRM sisteminize entegre edilmektedir.

Nasıl Çalışır?

Sağlıkbank ihale bilgi sisteminde yayınlanan ihalelere ait ana ihale grupları (cihaz, sarf malzemeler, demirbaşlar, ilaç vb.) veya firmanıza ait ürün ve ürün grupları sistamatik olarak sınıflandırılarak belirlediğiniz kriterlere uygun ihaleler ilan edildiğinde ihale dökümanları (ilan, malzeme listesi, şartname, zeyilname, ihale sonucu vb. ) XML formatında crm sisteminize aktarılır. Böylece extra bir takip veya çalışma yapmadan firmanıza ait CRM yazılımınızdan ihale ve ihale dökümanlarını takip edebilirsiniz. Bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi için 0312 447 47 73’den kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Çok Kullanıcılı Lisanslama

Her Sağlıkbank Lisansı için tedarikçi firmaya bir kullanıcı adı ve parola tahsis edilmektedir. Bu parolalar yalnız tek bir IP üzerinden ( ofisten ) Sağlıkbank’a erişmek için kullanılmaktadır. bir gün içerisinde maksimum 3 farklı IP için erişime izin verilmektedir. Bölge müdürlükleriniz ve diğer ofislerinizden Sağlıkbank’ı kullanabilmek için her ofisinize farklı bir kullanıcı adı ve şifre tahsis edilmektedir. Kurumsal Lisanslama yaparak sistem üzerinden ofisleriniz arasında ihale bilgisi aktarımı ve bilgilendirme yapabilirsiniz.

Ofis Sayısına Göre Kullanım Paketleri Yıllık Lisans Ücreti Lisans Yenileme
2 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
3 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
4 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
5 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
6 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
7 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
8 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
9 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz
10 Ofis İçin Kullanım Paketi İrtibata Geçiniz